topled.ir |وب سایت تاپ ال ای دی| تلویزیون شهری SMD indoo

تلویزیون شهری همانند سایر تابلو های ال ای دی مانند تابلو روان، در انواع ماژول های مختلفی عرضه می شود.

تلویزیون شهری امروز در میان مردم از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد و به دلیل  داشتن ابعاد بزرگ و نصب شدن در مکان های پر رفت و آمد، یکی از پربازده ترین روش های تبلیغاتی می باشد.

یکی از مهم ترین قطعات تلویزیون شهری، ماژول های آن می باشد مانند تلویزوین شهری SMD indoor p5 که در تنوعی از امکانات و ویژگی ها به بازار عرضه می شود.

تلویزیون شهری، با دو نوع ماژول ال ای دی و اس ام دی عرضه می شود که هرکدام بر روی برد هایی با امکانات مختلف نصب شده اند. ماژول اس ام دی، بیشتر برای تلویزیون شهری بیرونی مورد استفاده قرار می گیرد به دلیل اینکه پر نور تر می باشد.

تلویزیون شهری SMD indoor p5 یکی از انواع ماژول های اس ام دی است که در بازه قیمتی گران ماژول های تلویزیون شهری درونی قرار می گیرد.

ماژول SMD indoor p5 از ماژول های فول کالر اس ام دی استفاده می کند و به علت داشتن شدت نور دو هزار تا پنج هزار کاندلا، برای تلویزیون شهری درونی، مناسب است. ماژول های تلویزیون شهری SMD indoor p5  مربعی بوده و دارای ابعادی 16 سانتی متر مربعی به همراه 1024 تا 4096 پیکسل در هر ماژول می باشد.

این نوع تلویزیون های شهری به دلیل اینکه معمولا در فضاهای سر پوشیده مورد استفاده قرار می گیرد، به همین دلیل ماژول های ضد آب ندارند اما مصرف کنندگان می توانند با پرداخت هزینه بیشتر، ماژول های ضد آب تهیه کنند.

ماژول تلویزیون شهری SMD indoor p5 را می توان در بازه قیمتی بین 70 تا 150 هزار تومان بسته به نوع ماژول و امکاناتی مانند ضدآب بودن، تراکم پیکسلی، شدت نور و غیره  که دارد، در مراکز خرید تهیه کرد.