topled.ir |وب سایت تاپ ال ای دی| تلویزیون شهری نرمال P10

تلویزیون شهری نوع بزرگی از انواع تابلو های ال ای دی می باشد که به دلیل محدودیت فضایی که دارد، معمولا در مناطق پر رفت و آمد و شلوغ نصب می شود.

تلویزیون شهری مانند تابلو روان، دو نوع تک رنگ و فول کالر دارد که در نوع فول کالر آن، سه رنگ اصلی قرمز، سبز و آبی با آرایشی منظم درون هر پیکسل قرار گرفته است تا تلویزوین شهری بتواند برای نمایش محتوا، توانایی پشتیبانی بیش از 16 میلیون رنگ را داشته باشد.

یکی از انواع تلویزیون های شهری، تلویزوین شهری نرمال p10 است که میتوان آن را جزو یکی گزینه های مطلوب تلویزوین شهری نامید.

تلویزیون شهری نرمال P10 معمولا از ماژول های  AW 806 استفاده می کنند که از انواع با کیفیت ماژول های اس ام دی می باشد. در نام گذاری تابلو های ال ای دی، بسته به تعداد پیکسلی که در هر متر مربع دارند، حداقل فاصله برای دیدن محتوا در آن را با عدد p نشان میدهند. در تلویزیون شهری نرمال P10 همانطور که از نامش معلوم است به دلیل داشتن ده هزار پیکسل در هر متر مربع، حداقل فاصله برای تماشای محتوا با کیفیت در آن، 10 متر می باشد. همچنین تلویزون شهری نرمال با داشتن شدت نور پنج هزار و پانصد کاندلا، مناسب برای فضا های بیرونی با نور مناسب هستند .

پیکسل هایی در این نوع تلویزیون شهری مورد استفاده قرار گرفته است باعث شده تا بتوان از زوایای حداکثر 120 درجه افقی و 60 درجه عمودی محتوا ها را بر روی آن ها مشاهده کرد. این نوع از تلویزیون شهری دارای کابینت های ضد آب و ضد زنگ هستند که علاوه بر دارای داشتن فضایی برای نصب تهویه، از انواع رنگ های الکترواستاتیکی نیز استفاده می کنند تا در برابر شرایط مختلف آب و هوایی مقاومت خوبی را از خود نشان دهند.