topled.ir |وب سایت تاپ ال ای دی| تابلو روان فول کالر

تابلو روان فول کالر را می توان بهترین و گران ترین نوع تابلو روان در میان انوع تابلو های ال ای دی و تابلو روان نامید. تابلو روان که بهترین و محبوب ترین نوع تابلو ال ای دی مناسب برای تبلیغات و نصب کردن بر سر در فروشگاه است، در تنوعی از ماژول ها و رنگ ها به بازار عرضه می شود. تابلو روان، دو نوع تک رنگ و فول کالر دارند که نوع فول کالر، نوع کامل تابلو روان می باشد.

تابلو روان فول کالر، از ماژول های اس ام دی یا ال ای دی استفاده می کنند که در ماژول اس ام دی تابلو روان فول کالر، درون ماژول های اس ام دی، پیکسل های سه رنگ اصلی قرمز، سبز و آبی قرار گرفته است تا بتوانند تصاویر و نوشته های رنگی را به نمایش دربیاورند.

این نوع از تابلو های روان به همراه ماژول اس ام دی، گران ترین نوع تابلو روان است که می توان با انتخاب قاب آن، قیمت آن را نیز بیشتر کرد. قاب های تابلو های روان فول کالر، به غیر از تنوع رنگ که می بایست بسته به شرایط و محیط اطراف تابلو انتخاب شود، انواع رنگ های مختلفی نیز دارد که بهترین نوع رنگ برای قاب تابلو روان، رنگ الکترواستاتیک می باشد. رنگ الکترواستاتیک نسبت به سایر رنگ ها، از ماندگاری بیشتری برخوردار است و علاوه بر آن، باعث می شود ماژول های تابلو روان که درون قاب قرار می گیرد، نسبت به شرایط مختلف آب و هوایی مانند برف و باران یا پرتاب سنگ و غیره، مقاوم باشد.قاب های این نوع از تابلو های روان، به دلیل اینکه از ماژول های رنگی استفاده می کنند، در ابعاد مربعی و معمولا با اندازه استاندار 16 در 16 تولید می شود و می بایست قابی با اندازه مضربی از 16 برای آن تهیه کرد.