topled.ir |وب سایت تاپ ال ای دی| تابلو روان تک رنگ

تابلو روان نوعی از تابلو ال ای دی می باشد که می تواند بر خلاف تابلو ال ای دی ثابت که تصویر یا متن را به صورت ثابت به نمایش می گذارد، متن ها و تصاویر بیشتری را یکی پس از دیگری و با استفاده از انمیشن های مختلف، بر روی پنل های خود به نمایش می گذارد.

تابلو روان تگ رنگ یا چند رنگ فول کالر، به دلیل محبوبیت بالایی که در میان مصرف کنندگان دارد، در انواع مختلفی به بازار عرضه می شود که می توان به انواع ماژول ها و رنگ آن ها اشاره کرد. تابلو روان با دو نوع ماژول تولید می شود، یکی ماژول اس ام دی و دیگری ماژول ال ای دی است که این دو ماژول، به دو صورت تک رنگ و چند رنگ فول کالر وجود دارند.

تابلو روان تک رنگ، یکی از بهترین انواع تابلو روان است که بیشتر می توان بر سر در مغازه ها مشاهده کرد. این نوع از تابلو روان، پنل هایی هستند که که بر روی آن ها، ماژول هایی قرار گرفته است که معمولا، یکی از سه رنگ اصلی سبز، قرمز یا آبی می باشند. البته برخی از تابلو روان های تک رنگ نیز وجود دارد که رنگ هایی غیر از سه رنگ اصلی دارند.

مصرف کنندگان برای آنکه بازدهی مناسبی را از تابلو روان تک رنگ داشته باشند می بایست نوع رنگ ماژول را بسته به شرایط و محیط نصب تابلو روان خود انتخاب کنند.

همچنین این نوع از تابلو، در قاب هایی قرار می گرند که از رنگ های الکترواستاتیک برای آن ها استفاده شده است که دارای مقاومت مناسب نسبت به شرایط مختلف آب و هوایی می باشد و این قاب ها، دارای اندازه ای در مضرب 16 و 32 تولید می شوند زیرا این ابعاد، ابعاد استاندارد ماژول های تابلو روان تک رنگ هستند.