topled.ir |وب سایت تاپ ال ای دی| هاب در تابلو LED

تابلو ال ای دی تابلویی با اجزای پیچیده است که قطعاتی که دارد مانند هاب در تابلو LED در کنار هم با استفاده از ماژول هایی که در تابلو ال ای دی تعبیه شده است، می توانند محتوا هایی مانند عکس ها و متون را نشان دهند و به عنوان ابزار تبلیغاتی مناسب و با بازدهی بالا در میان مردم و مصرف کنندگان باشد.

هاب در تابلو LED، یکی از مهم ترین قطعات و از برد های ارتباطی بین ماژول ها و مین های تابلو ال ای دی می باشد. هر تابلو ال ای دی، دارای یک یا تعدادی هاب است که بسته به رنگ و نوع ماژول های ال ای دی یا اس ام دی، عملکرد تابلو ال ای دی و غیره، دارای انواع مختلفی می باشد که هر کدام، پورت های ارتباطی مختلفی را دارند.

هاب در تابلو LED، دارای عددی بعد کلمه هاب است که کدی برای نوع هاب می باشد. به طور مثال، هاب 8، هابی برای راه اندازی انواع ماژول های هفت رنگ است. در کنار هاب 8، هاب های دیگری نیز وجود دارند مانند هاب 12 که برای انواع ماژول های تک رنگ مورد استفاده قرار میگیرد یا هاب 75 که مناسب برای راه اندازی انواع ماژول های ال ای دی یا اس ام دی فول کالر می باشد. همچنین برخی از هاب ها، دارای عدد دیگری نیز می باشند که نشان دهنده تعداد درگاه های ارتباطی ماژول های تابلو ال ای دی می باشد.

امروزه انواع هاب در تابلو LED را میتوان بسته به نوع و اعتبار شرکت سازنده، نوع هاب، تعداد درگاه های ارتباطی که دارد و تعداد پیکسل های قابل پشتیبانی که معمولا هاب ها حداقل 8 ماژول 16 پیکسلی را می توانند پشتیبانی کنند در بازه قیمتی بین 30 تا 120 هزار تومان از مراکز خرید مختلف تهیه کرد.

 

تاریخ انتشار: 8 فروردین 1397