topled.ir |وب سایت تاپ ال ای دی| نکات مهم در خرید مانکن دیجیتال

یکی از مهم ترین و بهترین انواع تابلو های ال ای دی در بازار، انواع مانکن های دیجیتال می باشد. مانکن های دیجیتال، امروزه جزء برترین ابزار های مصرفی و تبلیغاتی در میان انواع تابلو های ال ای دی هستند و به دلیل جدید تر بودن نسبت به سایر تابلو های ال ای دی، از امکانات به روز و پیشرفته ای نیز بهره مند هستند.

این نوع از تابلو های ال ای دی امروزه در تنوع زیادی در مراکز خرید مختلف قابل تهیه هستند و نکات مهم در خرید مانکن دیجیتال وجود دارد که باید به آن ها دقت کرد.

مانکن های دیجیتال از پنل های مختلفی برای نمایشگر خود استفاده می کنند که دارای تراکم پیکسلی و کیفیت های مختلفی می باشند لذا خریداران انواع مانکن های دیجیتال می بایست بسته به محیط قرار گیری این نوع از تابلو ال ای دی و فاصله پنل تا چشم انسان، پنل هایی با تراکم پیکسل مناسب تهیه کنند تا در هزینه نیز صرفه جویی شود.

یکی از نکات مهم در خرید مانکن دیجیتال، قاب های مانکن دیجیتال است. مانکن های دیجیتال برخلاف سایر تابلو های ال ای دی، قاب های رنگارنگ و با طرح های مختلفی عرضه می شوند. از این رو می بایست رنگ و طرح قاب را بر اساس هدف استفاده از مانکن دیجیتال و محل نصب آن انتخاب کرد. نکته ای که در رنگ مانکن های دیجیتال وجود دارد این است که معمولا تابلو های ال ای دی با رنگ های الکترواستاتیکی رنگ می شوند که دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر شرایط مختلف آب و هوایی دارند اما برای مانکن های دیجیتال، از این رنگ ها استفاده نمی شود زیرا در فضا های بیرونی قرار می گیرند لذا می توان بسته به بودجه و شرایط، برای قاب های مانکن های دیجیتال نیز از رنگ های الکترواستاتیکی استفاده کرد.

 

 

تاریخ انتشار: 11 فروردین 1397