topled.ir |وب سایت تاپ ال ای دی| مدت زمان ساخت تلویزیون شهری

مدت زمان ساخت تلویزیون شهری، یکی از مهم ترین دغدغه های افراد و شرکت های تولید کننده انواع تلویزیون شهری است. تلویزیون شهری، یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین انواع تابلو های ال ای دی است که به علت قرار گیری در مناطق شلوغ و پر رفت و آمد، در میان شرکت ها و مصرف کنندگان، به یکی از ابزار های تبلیغاتی محبوب تبدیل شده است.

برای ساخت این نوع تابلو ال ای دی، به دلیل داشتن قطعات زیاد و ابعاد بزرگ، زمان زیادی باید صرف شود تا یک تلویزیون شهری ساخته شود. یکی از مراحل ساخت تلویزیون شهری، ساختن قاب آن می باشد. تلویزیون های شهری در اندازه ها و قاب های مختلفی عرضه می شوند و به دلیل اینکه تلویزیون شهری در فضا های باز قرار می گیرد می بایست نسبت به شرایط مختلف آب و هوایی مقاومت لازم را داشته باشد لذا برای قاب های تلویزیون های شهری، از انواع رنگ های الکترواستاتیکی استفاده می کنند. در مدت زمان ساخت تلویزیون شهری، مدت زمان زیادی صرف ساختن و برش دادن قاب های آن توسط دستگاه های برش می شود و علاوه بر آن، زمان زیادی هم می بایست صرف رنگ زدن آن شود.

معمولا سازندگان تلویزیون های شهری، برای ساخت قاب این نوع تابلو ال ای دی، قاب های آماده شده را رنگ آمیزی می کنند تا مدت زمان ساخت تلویزیون شهری کاهش یابد. در کنار قاب تلویزیون شهری، سایر قطعات معمولا برای کاهش زمان و هزینه، توسط دستگاه های مخصوص مونتاژ می شوند.

بعد از ساخته شدن تلویزیون شهری نیز، این نوع تلویزیون شهری می بایست توسط کارشناسان، مورد آزمون و خطا قرار گیرد تا ایرادات آن مشخص شود تا هنگام نمایش محتوا، دچار مشکل نشود؛ سپس تلویزیون شهری، بعد از گذشت ساعت ها یا حتی روز ها، قابل عرضه بود تا به صورت عمومی مورد استفاده قرار گیرد.

 

تاریخ انتشار: 15 فروردین 1397