topled.ir |وب سایت تاپ ال ای دی| مانکن دیجیتال

مانکن دیجیتال نوعی تابلو ال ای دی است که می توان به عنوان نسل جدید تابلو ال ای دی شناخت. مانکن دیجیتال به دلیل اینکه امروزه با استفاده از تکنولوژی های روز ساخته شده است، دارای امکانات زیادی بوده و در کنار امکانات زیاد، بخاطر اینکه نسبت به چشم انسان از فاصله کمتری برخوردار است، دارای پنل های بسیار با کیفیت تر از سایر تابلو های ال ای دی می باشد.

مانکن دیجیتال بر خلاف سایر تابلو های ال ای دی به صورت ایستاده مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این نوع تابلو ال ای دی در نسل های گذشته، دارای ضخامت و اندازه بزرگی بود؛ به این خاطر، فضای زیادی را اشغال می کرد و به این خاطر، در همه جا مورد استفاده قرار نمی گرفت. مانکن دیجیتال های قدیم، دارای امکانات کمی بودند و به دلیل استفاده از پنل های TFT مصرف برق بالایی هم داشتند لذا برای مصرف کنندگان به صرفه نبود.

یکی از رایج ترین موارد استفاده از این نوع تابلو ال ای دی، ویترین مغازه ها و فروشگاه های پوشاک است. در گذشته مغازه دار ها می بایست وقت و هزینه زیادی را صرف می کردند تا بتوانند با استفاده از انواع لامپ ها و مانکن های دستی ویترین جذاب و با ترکیب نور مناسب آماده کنند. اما پس از مدتی، ویترین تکراری و خسته کننده میشد. اما امروزه با استفاده از مانکن دیجیتال می توانند علاوه بر کاهش هزینه و زمان، به بهترین نحو، محصولات خود را در این نوع تابلو ال ای دی به نمایش بگذارند تا توجه مردم را به سمت خود جلب کند.

مانکن دیجیتال امروزه در انواع طرح ها و قاب های مختلفی عرضه می شود تا هرکس بتواند بسته به نیاز و شرایط محیطی که قرار است تابلو در آن نصب شود، طرح مورد نیاز خود را تهیه و نصب کند.

تاریخ انتشار: 23 اسفند 1396