topled.ir |وب سایت تاپ ال ای دی| قطعات تلویزیون شهری

تلویزیون شهری، یکی از انواع بزرگ تابلو های ال ای دی میباشد که بزرگی آن باعث شده در دو نوع بیرونی و داخلی تولید شود. نوع بیرونی تلویزیون شهری دارای ابعاد بزرگی میباشد و به همین دلیل، برای تبلیغات، در میادین پر رفت و آمد نصب میشود تا بازدهی بالایی داشته باشد.

نوع داخلی تلویزیون شهری، دارای ابعاد کوچکتر بوده و به دلیل اینکه از بدنه ای با مقاومت کمتر نسبت به تلویزیون شهری بیرونی استفاده میکند، از قیمت کمتری هم برخوردار است.

تلویزیون شهری یکی از انواع پیشرفته تابلو ال ای دی میباشد و در برخی از انواع تلویزیون شهری، امکانات زیادی تعبیه شده است. تلویزیون شهری قطعات زیادی دارد از اینرو میتوان به برخی از قطعات تلویزیون شهری اشاره کرد:

کابینت تلویزیون شهری: کابینت تلویزیون شهری در سایز ها و رنگ های الکترواستاتیک با اندازه استاندارد 96 در 96 سانتی متر عرضه میشود که علاوه بر اینکه ماژول های تلویزیون شهری را به هم متصل میکند، خود نیز میتواند به کابینت های دیگر هم وصل شود. همچنین کابینت ها از مقاوت های بالایی در برابر شرایط آب و هوایی دارند.

ماژولها: از مهم ترین قطعات تلویزیون شهری ماژول ها میباشند. تلویزوین شهری با دو ماژول ال ای دی و اس ام دی در بازار عرضه میشود که هر کدام دارای نسخه فول کالر و تک رنگ هستند. همچنین ماژول اس ام دی به دلیل اشغال فضای کمتر و بازدهی بیشتر، نسبت به ماژول ال ای دی از قیمت بالاتری نیز برخوردار است.

از دیگر قطعات تلویزیون شهری میتوان با منبع تغذیه اشاره کرد که در دو نوع 40 و 60 آمپری عرضه میشود.

همچنین بر روی برد های تلویزیون شهری نیز انواع تراشه ها و برد های کوچکتر نیز نصب میشود که میتوان به کارت رسیور، کنترلر، هاب ها و مبدل های DVI به HDMI نیز اشاره کرد.

 

 

 

تاریخ انتشار: 15 اسفند 1396