topled.ir |وب سایت تاپ ال ای دی| تاثیر مانکن دیجیتال در فروش

مانکن دیجیتال، با توجه به امکانات و طراحی منحصر به فردی که دارد، یکی از بهترین انواع تابلو های ال ای دی می باشد و در میان مردم و مصرف کنندگان، به یکی از محبوب ترین ابزار های تبلیغاتی تبدیل شده است و باعث شده تاثیر مانکن دیجیتال در فروش، نسبت به سایر تابلو های ال ای دی بیشتر باشد.

مانکن دیجیتال، نوعی تابلو ال ای دی است که به صورت ایستاده نصب می شود و اغلب با داشتن باتری هایی با ظرفیت بالا، قابل حمل نیز هستند. مانکن دیجیتال را می توان در قاب هایی با طرح ها و رنگ های مختلف بسته به شرایط و محیط اطراف مانکن دیجیتال تهیه کرد و این موضوع در تاثیر مانکن دیجیتال در فروش تاثیر زیادی دارد.

یکی از مهم ترین دلایلی که تاثیر مانکن دیجیتال در فروش را افزایش داده است، پنل ها و نمایشگر مانکن دیجیتال است. سایر تابلو های ال ای دی مانند تلویزوین شهری، دارای پنل هایی با کیفیت کم و از تراکم پیکسلی پایینی برخوردارند لذا مشاهده محتوا ها بر روی این نوع تابلو ال ای دی ها نمی تواند به طور قابل قبولی جذاب باشد. اما در مانکن دیجیتال، به دلیل استفاده از تکنولوژی های روز، دارای پنل های IPS می باشند و به دلیل داشتن فاصله ای کم نسبت به چشم انسان، از تراکم پیکسلی بالایی برخوردار هستند و به همین علت، مشاهده محتوا ها بر روی مانکن دیجیتال می تواند لذت بخش تر باشد.

یکی از دلایلی که ممکن است تاثیر این نوع تابلو ال ای دی در فروش را کم کند، قیمت آن و ارزش خرید برای مصرف کننده است. امروزه مانکن های دیجیتال را می توان در بازه قیمتی 5 الی 12 میلیون تومان در مراکز خرید معتبری تهیه کرد ولی این هزینه و با توجه به تاثیر مانکن های دیجیتال در فروش می تواند ارزش خرید بالایی را داشته باشد.

 

تاریخ انتشار: 16 فروردین 1397